Kontakt oss

Ønsker du å kontakte oss om noe spesifikt eller noen fra staben? Så ber vi deg å finne kontaktinformasjonen til vedkommende nedenfor.
Kontaktform

Geir Stomnås

Hovedpastor
482 73 648
geir@filadelfiavennesla.no

Tommy Land

Administrativ leder
458 18 161
tommy.land@filadelfiavennesla.no

Henrik Fjellstad

Ungdomspastor
994 65 686‬
henrik@filadelfiavennesla.no

Johan Nøkland Lund

Sang og musikkleder
930 66 989
johan@filadelfiavennesla.no

Anita Osmundsen

Økonomisekretær
922 87 442
anita@filadelfiavennesla.no

Kari Engesland

Medlemsregister / utleieansvarlig
915 78 432
kari@filadelfiavennesla.no

Jan Åge Tesdal

Vaktmester
958 11 155
vaktmester@filadelfiavennesla.no

Tommy Andersen

Eldste
91322215
tommyandersen1989@gmail.com

Per Reidar Sletner

Eldste
98074407
perreidars@gmail.com

Leif Gunnar Askekjær

Elsdte
97597534
lguaske@online.no

Liv Myhre Hageland

Eldste
97015253
livhageland@ymail.com

Øyvind Wehus

Eldste
91866622
owehus@gmail.com

Kristoffer Osmundsen

Eldste og media kontaktperson
92087900
osmundsen@protonmail.com

Janfrid Birkeland

Eldste
905 38 627
janfrid.birkeland@kristiansand.kommune.no

Henrik Fjellstad

Ungdomspastor
994 65 686‬
henrik@filadelfiavennesla.no

Kristoffer Osmundsen

Eldste og media kontaktperson
92087900
osmundsen@protonmail.com

Johan Nøkland Lund

Sang og musikkleder
930 66 989
johan@filadelfiavennesla.no

Hilde Phen

Barnepastor
473 64 467
hilde@filadelfiavennesla.no

Vidar Sletner

Phase2Face leder
‭+47 970 58 323‬

Åpningstider

Sentralbordet er betjent fra
kl. 10 – 14, mandag – torsdag.
Ønsker du kontakt utover betjent åpningstid ber vi deg henvende deg til oss via e-post, eller direkte til en av våre ansatte.

Kontakt oss

Besøksadresse:
Vigeland brugs veg 5,
4708 Vennesla

Postadresse:
Filadelfia Vennesla
Postboks 102
4702 Vennesla

Frivillige gaver

Menighetens ordinære givertjeneste:
3100.41.31242
Misjon: 3100.30.17179
Nedbetaling av gjeld: 3100.07.11228

VIPPS: 34815

Vi oppfordrer medlemmer til å gi fast via avtalegiro. Tegn avtalegiro her!
Se større kart
Alle felter merket med en asterisk (*) er påkrevd.
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.